English     فارسی
آشنايي با مهندسان موثر در بهبود روشها و تسهيل امور مهندسان

تحولات سه سال اخير در کرج را بسياري به خاطر دارند.

بديهي است اختلافات هميشه بوده و هست و خواهد بود.

مهندس احمدي بيداخويدي ،شخصي تحول گرا و داراي انديشه هاي بلند جهت اصلاح امور شهري است .

معاون شهرسازي و معماري شهرداري کرج ،از اعضاء موثر سازمان نظام مهندسي البرز است که طي چند سال گذشته نقش کليدي در هدايت و اصلاح امور داشته است .

ايشان با بيش از 26 سال تجربه اجرايي در بخش هاي مختلف مديريتي براي بسياري از مهندسان کرج و تهران نامي آشنا هستند.

سمت هاي مختلف اجرايي و تقدير نامه هاي مختلف از مقامات بلند پايه کشور نشان از لياقت و درايت ايشان در اجراي امور است .

تصويب بازنگري طرح تفصيلي که بيش از 9 سال بلاتکليف بود با تلاشهاي شبانه روزي ايشان و همکاران حوزه شهرسازي به انجام رسيد و خبر مي رسد که سلسله همايشهاي تخصصي اين حوزه تا پايان سال برنامه ريزي شده است و مراحل عملياتي شدن خود را طي مي کند.

دوره هاي آموزشي کوثر که در خارج از کرج برگزار گرديد بيش از 6000 نفر ساعت وقت صرف شد و تمامي عوامل اجرايي حوزه شهرسازي را در بر گرفت.

مديران ارشد شهري در دوره اول بهمراه معاونان شهرسازي مناطق شرکت جستند و در دوره هاي بعدي ساير عوامل اجرايي تحت پوشش آموزشي و آشنايي با طرح تفصيلي جديد کرج قرار گرفتند.

تهيه بانک اطلاعات مهندسان و شفاف سازي امور مهندسان در شهرداري و بستر سازي خدمات الکترونيکي از ديگر دستاوردهاي ايشان است.

موضوعاتي که در ادامه خواهد آمد آخرين تحولات و نظرات ايشان در رابطه با مشکلات مهندسان و اقداماتي که براي تسهيل امور مهندسان انجام گرفته و تلاشهايي است که براي فرهنگ سازي و بهبود روشها انجام خواهد گرفت.

ادامه دارد...


1391/5/2

شنبه 08 خرداد 1395
 • کليک بر عناوين و کلمات زير خط دار موجب مشاهده مشروح مطلب است

 

 •  حرکت با موس قابل کنترل و توقف است

 

 •  کپي از کار ديگران      نه اخلاقي است نه قانوني

 • به جاي اختراع دوباره چرخ همکاري کنند تا خدمات جديدتر و بهتري ارائه شود

 • درصدد هستيم انجام دهيم
 • با انجام داده ايم
 • سالها فاصله دارد
 • ما سالهاست که انجام داده ايم  

گزارشهاي الکترونيکي مهندسان ناظر

ارسال به مراجع دريافت 

از طريق وب و تلفن همراه

E-report

پياده سازي براي شهرداري ها و نظامات مهندسي کمتر از سه هفته

اطلاعات بيشتر اينجا

   

  اين آيين‌نامه شهرداري‌ها را دولتي ...  ارجاع کار ناسالم و انزواي سازمان نظام مهندسي ...  ساختمان هاي عجيب که استاندارها را ...  سبک‌ترين موتور ...  عکسهاي زيبا از سواحل رنگي ...  اگر جزء آن گروه از کاربراني هستيد که در زمينه طراحي و توسعه وب به فعاليت اشتغال دارند، به شما پيشنهاد مي‌کنيم به اين مقاله نگاهي داشته ...  اين تحقيق 64 کشور جهان را بر اساس وضعيت اقتصادي و محيط آرام (آب و هوا و موقعيت جغرافيايي) بررسي کرده است تا شهرهايي با بهترين استاندارد زندگي را ...  مرگ يک شهروند موضوع کوچکي نيست که بتوان از کنار آن به‌سادگي ...  طبقه بندي و آسيب شناسي جرايم رايانه ...  اغلب موارد عمدي و از روي تجرّي يا عداوت صورت مي ...  جبران خسارات وارده به صاحب حق، و حبس تعزيري از 6 ماه تا 3 ...  طبقه بندي و آسيب شناسي جرايم رايانه ...  چهار منطقه حاد از نظر فرسودگي و ناپايداري در تهران وجود ...  امضاي موافقتنامه اجرايي مبحث 16 ميان سازمان و شرکت آب و فاضلاب ...  اطلاعات کامل در مورد آزمون کارشناسي ...  مديريت در شهرهاي بزرگ حساسيت بيشتري دارد و بايد بتوانند با ثبات مديريتي کارشان را پيش ...  رعايت اخلاق حرفه‌اي يک ضرورت اجتناب‌ناپذير در جامعه امروز ...  استفاده بهينه از ابزارهاي ...  در کنار ابزارهاي مختلفي که در اختيار کاربران قرار دارد، يکسري ترفندها و نکات نيز وجود دارند که در بعضي موارد راه‌گشاي ما ...  طرفداران بيت‌کوين آن را راهي براي رهايي از سيستم بانکي، قوانين دست و پا گير دولت‌ها و انواع و اقسام محدوديت‌ها، تحريم‌ها و ردگيري‌ها ...  1 پشتيباني 2 مدير 3 کانال ناظران
  آمار: بازدید این صفحه: 5443 مرتبه نمایش این صفحه: 5583 مرتبه


  توقف و نگريستن!
  هر از گاهي توقف در ايستگاه بين راه، فرصت خوبيست براي ديدن مسير طي شده و نگريستن به راهي که پيش روست. گاهي براي رسيدن بايد نرفت
  net